banner
Eğitim

Altı farklı akademik birime atama yapıldı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, kampüste faaliyet gösteren bazı okul ve birimlere yönetici ataması yaptı. Yapılan atamaların ardından Doç. Dr. Şefik Özdemir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü,..

Altı farklı akademik birime atama yapıldı
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, kampüste faaliyet gösteren bazı okul ve birimlere yönetici ataması yaptı.

Yapılan atamaların ardından Doç. Dr. Şefik Özdemir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü, Doç. Dr. Mehtap Gürsoy Güzelyurt Meslek Yüksekokulu Müdürü, Doç. Dr. Funda Çetinkaya Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü, Öğretim Görevlisi Dr. Ertan Altınsoy Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü, Dr. Öğr. Üyesi Celal Karaca Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve Prof. Dr. Melayib Bilgin de Dış İlişkiler Koordinatörü oldu. Görev değişimleri münasebetiyle okul ve birimlerde devir-teslim törenleri gerçekleştirildi. Çiçek takdimlerinin yapıldığı törenlerde Prof. Dr. Mehmet Ali Aktaş Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünü, Öğretim Görevlisi Erdem Baysal Güzelyurt Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünü, Doç. Dr. Sevilay Uslu Divanoğlu Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğünü, Doç. Dr. Murat Yıldız Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğünü, Doç. Dr. Mutlu Uygun Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünü ve Doç. Dr. Mustafa Şen de Dış İlişkiler Koordinatörlüğünü yeni atanan isimlere devretti. Rektör Prof. Dr. Alpay Arıbaş, akademik yönetişim tecrübesini geniş bir tabana yaymak istediklerini belirtti. Görev değişimlerini birer bayrak yarışı olarak yorumladıklarını da kaydeden Prof. Arıbaş, “Kampüste farklı alanlarda yürütülen çalışmalarda iyiye ve güzele dair her ne varsa aynen devam edecek, aksayan yanlar normalleştirilecek ve yapılabilecek yeni projeler hızlı şekilde hayata geçirilecek” dedi.

Göreve atanan tüm isimlere başarılar dileyen Rektör Arıbaş, daha önce görev yapan isimlere de çalışmalara sundukları değerli katkılar münasebetiyle teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası