Eğitim Genel

Dinçer, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Piri Mehmet Paşa Ortaokulu’nda öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Öğrencilere “Tatilinizi iyi değerlendirin” tavsiyesinde bulunan Dinçer, tatilde herkesin bol bol kitap okumasını söyledi. Aksaray’da 2021-2022..

Dinçer, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Piri Mehmet Paşa Ortaokulu’nda öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Öğrencilere “Tatilinizi iyi değerlendirin” tavsiyesinde bulunan Dinçer, tatilde herkesin bol bol kitap okumasını söyledi.

Aksaray’da 2021-2022 eğitim-öğretim döneminin sona ermesiyle birlikte ilk, orta, lise ve dengi okullarda binlerce öğrenci karne heyecanı yaşadı. Dinçer, Piri Mehmet Paşa Ortaokulu’nda karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerin sevincine ortak oldu.

Eğitim döneminin son gününde öğrencilerin sıcak ilgisiyle karşılaşan Dinçer, öğrencilerin özçekim isteğini geri çevirmedi. Öğrencilere karnelerini teslim eden Dinçer, bütün öğrencileri tebrik etti.

Öğrencilerin aldıkları eğitimle donanımlı birey olarak yetiştiğini söyleyen Dinçer, “Geleceğimizin teminatı olan sizlerin iyi ve güzel eğitim almaları gerekiyor. Biz de bu konuda elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Bugün öğrencilerimiz karne heyecanı yaşıyor. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Tatilinizi çok iyi değerlendirmenizi, dinlenirken bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum. Öğrencilerimize en büyük desteği veren öğretmenlerimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Dinçer, okulu temsil eden başarılı öğrencilere madalyalarını teslim ederken takdir ve teşekkür belgesi alan öğrencilerle fotoğraf çektirdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL